شرکت نیوساد سازه بر خود می‌­بالد بیش از یک دهه در زمینه ساخت انواع ماشین­ آلات شستشو صنعتی خصوصاً شستشوی اولتراسونیک فعالیت دارد و از معدود شرکت‌های سازنده دستگاه‌های شستشوی التراسونیک (ultrasonic cleaner) یک تا دوازده مرحله­‌ای دستی و رباتیک، حمام التراسونیک و همچنین تنها سازنده دستگاه رباتیک TCE/PCEدر ایران می­‌باشد. ایده، طراحی و ساخت قسمت‌­های مختلف دستگاه­‌های شستشو صنعتی در داخل شرکت و توسط مهندسان مجرب این شرکت انجام شده که در ساخت هر دستگاه بهینه‌­تر و به روزتر شده است.

محصولات ما

دستگاه شستشوی التراسونیک رومیزی

دستگاه شستشوی التراسونیک رومیزی

دستگاه های شستشوی التراسونیک رومیزی از 0.5 لیتری تا 30 لیتری در دو فرکانس 28 و 40 کیلو هرتز به فروش می رسد. فروش دستگاه های شستشوی التراسونیک به بیمارستان ها، دندان پزشکی ها، طلا و جواهر سازان و ... صورت می گیرد. 

دستگاه شستشوی التراسونیک تک مرحله‌ای

دستگاه شستشوی التراسونیک تک مرحله‌ای

این دستگاه دارای یک مخزن شستشوی التراسونیک و مجهز به گرمکن است. ابعاد داخلی مخزن شستشو   LxWxH)=65x45x45 cm) است و توان این دستگاه آلتراسونیک 2100W است.
دستگاه شستشوی التراسونیک مخصوص المنت

دستگاه شستشوی التراسونیک مخصوص المنت

دستگاه شستشوی التراسونیک مخصوص المنت، به طول ۳ متر  توان 2kW, فرکانس 28kHz , دارای دو هیتر 2kW , تایمر دیجیتال، ترموستات دیجیتال، محافظ جان، کنترل سطح 
این دستگاه برای از بین بردن کامل چربی و روغن درون لوله های المنت استفاده می شود.
دستگاه شستشوی التراسونیک مخصوص عینک

دستگاه شستشوی التراسونیک مخصوص عینک

دستگاه شستشوی التراسونیک در ابعاد کوچک و قابل حمل، مخصوص شستشوی انواع وسایل با ابعاد کوچک مانند عینک، لنز چشمی، دندان مصنوعی و دیگر وسایل در این ابعاد می‌باشد.
دستگاه شستشوی التراسونیک برد 150 لیتری

دستگاه شستشوی التراسونیک برد 150 لیتری

دستگاه شستشوی التراسونیک برد 150 لیتری که در شستشوی برد ماینر و سایر بردهای الکترونیکی به کار می رود.

دستگاه شستشوی التراسونیک مخصوص آبکاران و PVD کاران

دستگاه شستشوی التراسونیک مخصوص آبکاران و PVD کاران

این دستگاه شستشوی التراسونیک مخصوص آبکاران بوده و با توان ۲۰۰۰ وات واقعی،  ۲۸ کیلوهرتز با دو هیتر دو کیلوواتی به راحتی واکس پولیش را از بین می‌برد و برای پی وی وی مناسب است.
دستگاه 1300 لیتری شستشوی التراسونیک

دستگاه 1300 لیتری شستشوی التراسونیک

دستگاه 1300 لیتری شستشوی التراسونیک مدل کرگدن، با نصب ترنسدیوسرهای التراسونیک از چهار طرف با قدرت زیاد، مناسب برای شستشوی مبدل‌های حرارتی
دستگاه شستشوی التراسونیک دو مرحله‌ای

دستگاه شستشوی التراسونیک دو مرحله‌ای

این دستگاه شامل یک مرحله شستشوی التراسونیک بوده و مرحله دوم بستگی خواست مشتری می تواند خشک کن یا آبکشی یا خنثی سازی اسید باشد. همچنین هر دو مرحله می‌تواند مجهز به اولتراسونیک باشد. تجهیزات جانبی: فیلتراسیون و اویل سپریتور
دستگاه شستشوی التراسونیک دو فرکانسه

دستگاه شستشوی التراسونیک دو فرکانسه

ساخت شده برای شرکت توگا
مشخصات:
ابعاد:
100x40x40cm

فرکانس
25kHz and 45kHz

توان حرارتی
2x2000W

مجهز به چربیگیر سطحی
oil separator

پمپ و فیلتر سیرکوله، مجهز به کنترل سطح، دارای تایمر دیجیتال، ترموستات دیجیتال، درب های فومیزه ضد صدا، عایق بدنه
دستگاه شستشوی التراسونیک چندمرحله‌ای

دستگاه شستشوی التراسونیک چندمرحله‌ای

این دستگاه ها با توجه به نیاز مشتری می‌تواند از سه تا 12 مرحله و حتی بیشتر باشد این مراحل ترکیبی از چند مرحله شستشوی التراسونیک، چند مرحله آبکشی، جت آب، خشک کن، خنثی سازی اسید و باز، پوشش محافظ موقت و ... باشد.

شستشوی التراسونیک چندمرحله‌ای اتوماتیک

شستشوی التراسونیک چندمرحله‌ای اتوماتیک

با توجه به هزینه و خطاپذیری کارگر خیلی از مشتریان به سمت دستگاه‌­های اتوماتیک روی آورده اند. دستگاه‌های شستشوی التراسونیک شرکت نیوسادسازه تمام اتومات بوده و حمل سبدها توسط ربات انجام می‌شود. تمام پارامترهای دستگاه توسط PLC و از طریق HMI کنترل می­‌شود.

شستشوی التراسونیک با مواد PCE و TCE

شستشوی التراسونیک با مواد PCE و TCE

دستگاه شستشوی التراسونیک با محلول TCE شامل چهار طبقه شستشو با آلتراسونیک، بخارشویی، سرد شدن بخار با کندانسور، و تخیله است. دستگاه تمام اتومات و ایزوله است. دستگاه دارای حرکت‌های طولی و چرخشی سبد و گهواره‌ای می‌باشد.
باکس‌های التراسونیک

باکس‌های التراسونیک

موارد مصرف باکس های شستشوی التراسونیک: بیشتر برای صنایعی استفاده می‌شود که خطوط شستشوی قدیمی خود را می‌خواهند به اولتراسونیک مجهز کنند. یا آنکه خواب خطوط برای آنها بسیار پر هزینه می‌باشد و می‌خواهند در صورت مشکل بلافاصله جایگزین نمایند.
باکس‌ شستشوی التراسونیک مخازن آبکاری

باکس‌ شستشوی التراسونیک مخازن آبکاری

اکثر آبکارها علاقمند هستند مخازن شستشوی خود را مجهز به تکنولوژی التراسونیک کنند تا کیفیت شستشوی آنها افزایش یابد و قطعاتی با پوشش یکنواخت و بدون سایه را تولید کنند. شرکت نیوساد سازه برای این موضوع باکس‌های آماده شستشوی اولتراسونیک را پیشنهاد می‌دهد. این باکس‌ها (جعبه‌ها) به راحتی در مخزن‌های موجود آبکاری نصب می‌شوند. ژنراتور مولد فرکانس این باکس‌ها نیز در محلی مناسب نصب می‌شود.

خدمات ما

محلول شستشوی التراسونیک
محلول شستشوی التراسونیک
محلول شستشوی التراسونیک (ultrasonic cleaning solution) شرکت نیوسادسازه با فرمولاسیونی جدید در فرآیند شستشو، پرداخت کاری و آبکاری طلا، جواهر، نقره، بدلیجات و دیگر فلزات در دستگاه‌های شستشوی التراسونیک به کار می‌رود.
نمونه قطعات شسته شده
نمونه قطعات شسته شده

با ایجاد امواج اولتراسونیک در محدوده 25-40 kHz (متناسب با نوع کثیفی و قطعه)، میلیون‌ها حباب خلع درون مایع ایجاد می‌شود. پس از ترکیدن حباب‌های خلأ و پر شدن حباب‌های خلأ توسط آب، موجب شتاب گرفتن مولکول‌های آب و درنتیجه برخورد با سطح قطعه کار می­‌گردد. از برخورد ذرات شتاب‌دار آب با سطح قطعه، عملیات تمیزسازی صورت می­‌گیرد. از آنجایی‌ که اندازه حباب‌های تولید شده بسیار کوچک می­‌باشد، سطوح غیرقابل‌ دسترس نیز قابل شستشو می‌باشند.

تعمیرات
تعمیرات
با توجه به تجربیات این شرکت و همچنین عدم خدمات پس از فروش شرکت‌های خارجی، درخواست‌های زیادی برای تعمیرات محصولات خریداری شده شرکت‌های خارجی و بعضا داخلی، به این شرکت محول می‌شود.
این تعمیرات شامل تعمیر بردهای ژنراتورها و تعویض ترنسدیوسرها، سرویس و بازسازی کل دستگاه است. 

مشتریان ما

 
آدرس: تهران خیابان آزادی بین خوش و آذربایجان روبروی وزارت کار نبش کوچه کامیاران پلاک 250 واحد 15
تلفن: 66833349-021 
فکس: 66833352-021
همراه: 09121859068 - محمد برزگری 
ایمیل: info@newsadsazeh.com